Site Yöneticimin Mesajı

Artık yeni konutlar insan sayısının daha fazla olduğu, birlikte yaşadığı ve birlikte paylaştığı “yerleşim alanlarına’’ dönüştü.  Bu yerleşim alanlarının en belirgin özelliği ortak kullanıma açık alanlarıyla, havuz, hamam, sauna, spor merkezi gibi sosyal tesisleriyle, yeşil alanlarıyla site sakinlerinin ihtiyacını yerinde karşılamaya dönük olmasıdır.

Ortak kullanım alanları içerisine dahil edilmiş olan ve sosyal donatılarla dolu bu alanlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadan hizmet verilebilmesi, günümüz şartlarına uygun bir “profesyonel yöneticilik” anlayışını beraberinde getirmiştir.

İşin temel hizmetleri dışında toplu yaşam kurallarının altını çizen her zaman önde olacaktır. Nitekim site sakinini profesyonellik, motivasyon, sağduyu, bilgi-birikim ve tecrübe karşılayacaktır.

Çağdaş yaşam anlayışını gözeten, hem de Kat Mülkiyeti Kanununun öngördüğü yönetim tarzının oluşmasına katkı sunan bir yönetimle, yani;


SİTE YÖNETİCİM ile tanışanlar

Daha iyisi

Yaptığı ARGE çalışmalarıyla yönetilen yere ve bölgeye özel hizmetler veren bir anlayış ile beraber yürüyeceksiniz. Çözüm ortaklarıyla geliştirdiği projeler sayesinde beklenilen hizmetin yanında ‘’+’’ fayda göreceksiniz.